Журнал "Будьмо здорові"

 

 

Журнал про здоров’я

«Будьмо здорові» – науково-популярний журнал, видається з 1995 року як додаток до журналу «Дім, сад, город».

«Якщо хочеш бути здоровим» – ось головна тема журналу і відповідь на це запитання знайде кожен, хто уважно читатиме видання та спілкуватиметься з його поважними авторами.

 У журналі діють постійні рубрики: «Лікар радить, обнадіює, застерігає», «За здоровий спосіб життя», «Консультує спеціаліст», «Сторінка для жінок», «Сторінка для чоловіків», «Запитували – відповідаємо», «Поради батькам», «Із лікарського досвіду», «Гідні своєї справи», «Природа лікує», «Сад лікує», «Ліки з городу».

Автори видання зазвичай високоосвічені працівники медицини, практикуючі лікарі, знавці природи, кліматичних умов різних регіонів України. З редакцією свого часу співпрацював знаменитий кардіохірург Микола Амосов, за його статтями у журналі випущена книга «Здоров’я».

Редакція наповнює журнал не лише матеріалами про те, як розпізнати хворобу, що атакує людину, а й рекомендаціями лікарів про застосування тих чи інших ліків, знайомить із традиційними народними методами лікування, які застосовували українці з давніх-давен.

На сторінках видання можна знайти чимало корисної інформації про здоровий спосіб життя та праці. Зокрема, спеціалісти медицини О. і Д. Свінцицькі розповіли про лікувальні властивості лазні, її позитивний вплив на здоров'я.

Останнім часом редакція організовує спецвипуски журналу, присвячені таким темам, як використання рослин для лікування хвороб людини, поради з дотримання здорового способу життя, які рослини не повинні бути на дитячих майданчиках тощо.

Наприклад, науковець І. Надточій переконливо розповів, як позитивно впливають на здоров’я людини такі рослини, як горобина чорноплідна, брусниця звичайна, лохина чи всім відома суниця.

"Будьмо здорові" друкує поради, як запобігти будь-яким хворобам людини. Хто читає наш журнал, той навчається науці бути завше здоровим і стає для життя мудріший, а також сповнюється бажанням жити з почуттям певності та розуміння чекає на свій завтрашній щасливий день!

 

Придбати випуски журналу "Будьмо здорові" за 2022-й та попередні роки
можна безпосередньо в редакції.

Адреса редакції:
02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 22-а.

Тел.: (044) 223-22-58, (044) 228-74-82.

Видання можна замовити, надіславши повідомлення на сайт редакції: http://www.dimsadgorod.com,
або за тел. (044) 223-22-58