Бібліотека журналу «Дім, сад, город»

 

Затишок – у будинку, сад – для відпочинку, город – для урожаю.
Ці теми такі вічні й такі нові… Бо час плине швидко і в багатьох родинах власний досвід ведення господарства підтримується традиційно, в інших – набувається новими поколіннями упродовж років, але ж кожному господареві хочеться і новацій. Саме безліч таких тем висвітлено у «Бібліотеці «Дім сад город», яка зареєстрована Державним комітетом України у справах видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження як систематичне видання книжечок у формі додатка до журналу «Дім, сад, город», а також журналів «Виноград Вино», «Пасіка», «Квіти України».

З часів реєстрації й донині випущено чималу кількість книжок присвячених науковим знанням, передовому досвіду вирощування дерев, кущів, ліан, овочевих культур, квітів, знань про ґрунти, природні ресурси, раціональні технології ведення певної культури в умовах конкретного регіону, органічного землеробства тощо. Неабияким попитом у читачів користуються брошури з такими назвами: «Черешня», «Груша», «Слива», «Тюльпани», «Троянди», «Дворічні рослини», «Водойма в саду», «Сад твоєї мрії», «Новосели на городі та в саду», «Виноград, селекційна ініціатива», «Виноград на присадибній ділянці», «Солодкий, духмяний, цілющий» (як вибрати мед), «Календар садівника і городника», «Кормові ресурси для бджіл», «Здоров’я» (автор М. Амосов), «Лікарські рослини. Спостереження допитливого лікаря», «Не бійтеся дієти (Діабет)».

Це лише мала частина з серії видань «Бібліотека «Дім, сад, город». Вони та багато інших книжок із цієї серії можуть задовольнити запити найвимогливіших читачів.

Придбати випуски журналу "Бібліотека "Дім, сад, город" за минулі роки
можна безпосередньо в редакції.

Адреса редакції:
02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 22-а.

Тел.: (044) 223-22-58, (044) 228-74-82.

Видання можна замовити, надіславши повідомлення на сайт редакції: http://www.dimsadgorod.com,
або за тел. (044) 223-22-58