Бібліотека журналу «Дім, сад, город»

 

Затишок – у будинку, сад – для відпочинку, город – для урожаю.
Ці теми такі вічні й такі нові… Бо час плине швидко і в багатьох родинах власний досвід ведення господарства підтримується традиційно, в інших – набувається новими поколіннями упродовж років, але ж кожному господареві хочеться і новацій. Саме безліч таких тем висвітлено у «Бібліотеці «Дім сад город», яка зареєстрована Державним комітетом України у справах видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження як систематичне видання книжечок у формі додатка до журналу «Дім, сад, город», а також журналів «Виноград Вино», «Пасіка», «Квіти України».

З часів реєстрації й донині випущено чималу кількість книжок присвячених науковим знанням, передовому досвіду вирощування дерев, кущів, ліан, овочевих культур, квітів, знань про ґрунти, природні ресурси, раціональні технології ведення певної культури в умовах конкретного регіону, органічного землеробства тощо. Неабияким попитом у читачів користуються брошури з такими назвами: «Черешня», «Груша», «Слива», «Тюльпани», «Троянди», «Дворічні рослини», «Водойма в саду», «Сад твоєї мрії», «Новосели на городі та в саду», «Виноград, селекційна ініціатива», «Виноград на присадибній ділянці», «Солодкий, духмяний, цілющий» (як вибрати мед), «Календар садівника і городника», «Кормові ресурси для бджіл», «Здоров’я» (автор М. Амосов), «Лікарські рослини. Спостереження допитливого лікаря», «Не бійтеся дієти (Діабет)».

Це лише мала частина з серії видань «Бібліотека «Дім, сад, город». Вони та багато інших книжок із цієї серії можуть задовольнити запити найвимогливіших читачів.

Передплатити видання «Бібліотека «Дім, сад, город» можна з будь-якого наступного місяця поточного року
в усіх відділеннях «Укрпошти», придбати у магазинах і кіосках,
а також безпосередньо у передплатному пункті редакції.

Передплатний індекс журналу – 01222.

Передплату можна оформити  у будь-якому відділенні Укрпошти
або передплатити on-line на сайті ДП "Преса".

Адреса редакції: 
02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 22-а.

Тел.: (044) 223-22-58, (044) 228-74-82.

Видання можна замовити, надіславши повідомлення на сайт редакції: http://www.dimsadgorod.com, 
або за тел. (044) 223-22-58