Зайці – тварини досить полохливі. Але як їх відігнати від плодових дерев?

 

Хочемо нагадати трохи цікавих фактів про бджолу - дивовижну Божу комаху, завдяки заповзятій роботі якої ми маємо можливість починати ранок  із запашної кави, їсти смачні овочі та фрукти, поживні горіхи, отримувати чудові врожаї ягід та багато чого іншого. Не кажучи вже про мед, який робить наше життя солодшим, та пилок, прополіс, маточне молочко, віск, що ефективно нас оздоровлюють. Без бджіл ми б не мали можливості носити зручні джинси та бавовняні футболки, а це зараз вже так важко уявити.

Якщо вирішили відвести частину дачної ділянки, на якій колись були грядки, під газон, то настав час це зробити.
 
 
Він дуже корисний і ось чому.
Його рекомендують для профілактики серцево-судинних захворювань, анемії та ожиріння. Споживання гарбуза покращує обмін речовин, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і регулює водно-сольовий баланс в організмі. Страви з гарбуза дієтологи рекомендують включати до раціону хворих на гіпертонічну хворобу, захворювання жовчного міхура та печінки, а також тих, хто переніс інфекційний гепатит (хворобу Боткіна).
 
 

Саме так. Бджоли - надзвичайно важливий елемент екології. 

У живій природі нашої планети бджоли є важливим елементом екології, засобом підтримання багатогранних зв’язків у світі рослин і тварин, природним джерелом відтворення і збагачення рослинного світу та збільшення врожайності сільськогосподарських культур.