Дім, сад, город
 
На першу сторінку Карта сайту Наш e-mail  
про нас
видання
новини
оголошення
 
 
Новини

Адреса та телефони
Відділ реклами КП "Дім, сад, город" змінив адресу та телефони
Детальнiше 01.01.2008 

З 1 січня 2008 року значні знижки на вартість рекламних послуг на сторінках видань редакції "Дім, сад, город"!

Детальнiше 01.01.2008 


Тепер видання Редакції "Дім, сад, город" можна придбати на книжковому ринку Петрівка, ряд 100, місце 3
Детальнiше 05.02.2008 

Журнал «Календар садівника і городника»
Відтепер журнал «Календар садівника і городника» виходитиме щомісяця в оновленому форматі.
Детальнiше 03.04.2008 

Шановні передплатники і читачі журналу
Шановні передплатники і читачі журналу “Календар садівника і городника”!
Детальнiше 06.06.2008 

Видання > Дім, сад, город >

Анонс № 7 2006 року

Вересаєве свято. 17-18 червня на батьківщині славетного кобзаря Остапа Вересая, у с. Сокиринці на Чернігівщині, відбувся Всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва „Вересаєве свято – 2006”.

 

Щедра грядка

 Помідори під відкритим небом. Як виростити помідори? Чому помідори почорніли і засохли? Яка розсада найкраща? Досвід читача.

 

Ділимося досвідом:

Кріп чи фенхель: що краще? Цікава та корисна інформація про плоди кропу та фенхелю. Що обрати господарю та дещо із досвіду.

Савойська капуста – на салат і на борщ.

Як доглядати за картоплею?

 

Коли вміло господарювати на землі або тепличне диво Мелітополя.

У нас і досі існує упередження щодо вживання зимових та ранньовесняних тепличних овочів – помідорів, огірків, редиски і т.п. насамперед заважає страх – парникові, значить з нітратами. Аби розвіяти такі міфи і побачити усе на власні очі, Тетяна Бердник на початку травня поїхала до сонячної Мелітопольщини, яка здавна славиться своїми багатими врожаями черешень, яблук, зернових, баштанних, овочевих культур. Що ж побачила вона у володіннях „Агрофірми „Овочівник”?

 

Індійська цибуля” замінює дорогі ліки. Народна назва цієї рослини – рястка. Як розмножується ця рослина і яким чином за її допомогою можна вилікувати такі хвороби, як: виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, рани, забиття, пухлини, артроз, бронхіти, ангіни, п’яткові шпори, папіломи тощо.

 

Тютюн на власній ділянці. Куріння – шкідливе, проте тютюн на Вашому городі виконає корисну функцію. Яку?

 

Корисна гіркота. Чи знали Ви про цілющі властивості української традиційної приправи – хрону? Він полегшує перетравлювання м’яса та їжі, багатої на білки, виводить важкий холестерин, запобігаючи атеросклерозу...

 

Гравілат. Салатна та пряна дикоросла рослина з родини розоцвітих, яка росте повсюдно як бур’ян, може бути використана для технічних потреб та для приготування салатів та напоїв.

 

Ходімте в сад

Нові сорти інституту садівництва. Яблуня, груша, черешня, смородина, порічки червоні, суниця садова, агрус.

 

Вирощування саджанців кісточкових. На допомогу розсадник оводам-початківцям. Для того, щоб Вас не переслідували невдачі у вирощуванні кісточкових. Дещо про розмноження черешні, абрикосову підщепу, про насіння та його стратифікацію.

 

Безкоштовний додаток до журналу „Дім, сад, город” ГОСПОДАР пропонує матеріали на теми: біогаз: просто і дешево; сушимо білизну під хмарами; щоб у будинку не було вогкості; граблі дерев’яні; подрібнювач коренеплодів або „різак” для подрібнення кормів.

Юридичні консультації: Чи варто приватизовувати орендовану землю? Чи належить мені надбавка?

Біодинамічний календар.

Рубрика „Пропоную...”

 

Універсальна підщепа – не мрія, а реальність. УУПРОЗ-6 – міжродовий гібрид, створений в Інституті садівництва УААН, і є універсальним в плані сумісності з багатьма плодовими породами.

 

Виноградник

Ушкодження виноградників градом та способи їх відновлення. Консультує С.В.Микитенко, провідний науковий співробітник ННЦ „Інститут виноградарства й виноробства

ім. В.Є. Таїрова”, кандидат сільськогосподарських наук. 

 

Домашня ферма

Літо зиму годує. У народі недарма кажуть: „Літо селянинові – мати й батько”. Хто старанніший, той устигає запасти стільки кормів, щоб ситно прогодувати і птицю, і тварин у всі зимові місяці. І нині, коли літо у розпалі, підкажемо тваринникам-аматорам, що треба зробити в першу чергу.

 

Мускусні чи пекінські? Інформація про ці два види качок.

Як вигодувати теля.

Що вигідно: корова чи свиня?...і гуси також! Корова у господарстві, свинка теж вигідна, яка птиця краще?

Вирощування корейських свиней – справа вигідна.

 

Конкурс „Господиня”

Літо диктує меню.

 

Фотоконкурс „Наша родина”

 

 

Передплатні індекси комплектів журналів у складі:

„Дім, сад, город” +  „Виноград. Вино” -- 22430

Дім, сад, город” + „Квіти України” – 22431

„Дім, сад, город” + „Яблунька” – 22432

„Дім, сад, город” + „Будьмо здорові” – 22433

„Дім, сад, город” + „Пасіка” – 22434

„Дім, сад, город” + „Наш дім” – 21871

„Дім, сад, город” + „Бібліотека „Дім, сад, город” -- 21869

„Дім, сад, город” + „Календар садівника і городника” – 90245

 

 

 

 

 

Архів номерів

2006
№ 1
№ 2
№ 3
№ 4
№ 5
№ 6
№ 7
№ 8
№ 9
№ 10
№ 11
№ 12


2005 | 2006 | 2007 | 2008 |
 № 7 2006 року

Про журнал
Передплата
Реклама
Архів номерів
© КП «Редакція журнала «Дім, сад, город», 1980 - 2005 р.
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише з письмового дозволу редакції

03143, м.Київ, вул.Заболотного, 19
Тел.: (044) 223-22-58, факс: (044) 223-22-59 Відділ реклами: (044) 223 38 17
Email:dsg@dimsadgorod.com

створено студією ClearDesign

0.0737 sec.